środa, 13 listopad 2019, Imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna

Podział punktów w Kurowie

W ubiegła niedzielę drużyna „Janowianki” rozgrywała wyjazdowe spotkanie w Kurowie z tamtejszą „Garbarnią”. W mecz lepiej weszli goście. W 8 minucie spotkania po składnej akcji zespołu bramkę zdobył M. Chmura. Po stracie bramki, gospodarze zaczęli przeważać i w 31 minucie po błędzie defensywy „Janowianki” wyrównał Wolszczak. Od początku drugiej połowy, lepiej prezentowali się goście i w 64 minucie ponownie wyszli na prowadzenie. Bramkę zdobył Y. Perin. Podobnie jak w pierwszej połowie po utracie bramki przeważali gospodarze. W 78 minucie zawodów sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Rukarz.

Podopieczni I. Zarczuka w niedzielnym spotkaniu zaprezentowali się w następującym zestawieniu:

K. Pisarski – W. Bodziuch (35' M. Jargieło), B. Wojtan, M. Kulpa, P. Sadowski, R. Widz (70' S. Dąbek, 83' J. Lepiejza), T. Sadowski, M. Chmura (80' M. Kuźnicki), G. Sobótka ( 88' J. Kałduś), Ł. Piecyk, Y. Perin.