Pogoda w Janowie

poniedziałek, 10 grudzień 2018, Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii

Podziękowania

OPS  w Janowie Lubelskim składa serdeczne podziękowania za pomoc okazaną Panu Aleksandrowi -mieszkańcowi Łążka Ordynackiego.

Dzięki współpracy i zaangażowaniu zarówno instytucji jak i osób prywatnych udało się w dużym stopniu poprawić jakość warunków mieszkaniowych naszego podopiecznego.

Pan Aleksander ma 90 lat, jest wdowcem. Warunki w jakich dotychczas zamieszkiwał były bardzo złe. Po otrzymaniu nowego lokum Pan Aleksander ze łzami w oczach dziękował za wszystko co zostało dla niego zrobione. Nie wierzył, że jego życie może jeszcze wyglądać inaczej, lepiej niż dotychczas. W ramach wdzięczności zagrał kilka piosenek na harmonijce ustnej, z którą się nie rozstaje.

Serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie składamy władzom Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim, pracownikom tut. Ośrodka Pomocy Społecznej, Dyrekcji SPZZOZ w Janowie Lubelskim i personelowi Oddziału Wewnętrznego  SPZZOZ w Janowie Lubelskim, właścicielowi oraz pracownikom Firmy Transportowej „Fabian Wołoszyn - Fabiotrans” z Domostawy, Panu Andrzejowi Łacko oraz wszystkim sąsiadom i mieszkańcom Łążka zaangażowanym w całe przedsięwzięcie.

Sukces jakim zakończyło się to działanie jest dowodem na to, ile można osiągnąć i uczynić przy wzajemnej współpracy, zaangażowaniu i odrobinie dobrego serca  tak wielu ludzi, dla jednego człowieka.

OPS w Janowie Lubelskim

Poniżej krótka fotorelacja.

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www