wtorek, 11 grudzień 2018, Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

Policjancji poszukują

Policjanci z Komendy Powiatowej w Janowie Lubelskim poszukują zaginionego Stanisława Tomczyka. Mężczyzna 07.06.2012r. około godziny 6.00 rano poinformował matkę, że wyjeżdża rowerem na wycieczkę na Porytowe Wzgórze. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim prowadzą poszukiwania za zaginionym Stanisławem Tomczyk zam. Janów Lubelski ul. Bialska 66, urodzony 01 listopada 1955r.

Rysopis: wzrost około 168 cm., waga około 70 kg., krępa budowa ciała, łysiejący, siwe, rzadkie włosy po bokach. Znaki szczególne kuleje na jedną nogę, posiada okulary z dużymi okrągłymi oprawkami.

Ubranie: W dniu zaginięcia ubrany był w jesienną kurtkę koloru niebieskiego z napisem 2000. Zaginiony wyjechał rowerem typu damka z bagażnikiem koloru czerwonego. Zaginiony leczy się na schizofrenię oraz cukrzycę typu II – musi zażywać leki.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Policją w Janowie Lubelskim pod numerem tel. 015-87-10-210 lub 997.