poniedziałek, 9 grudzień 2019, Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim zostali nagrodzeni!

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego - święto pracowników socjalnych, a także wszystkich osób pracujących w pomocy społecznej.  Z tej okazji w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość, w trakcie której zostały wręczone wyróżnienia dla pracowników pomocy społecznej z terenu województwa lubelskiego. Wśród nagrodzonych znaleźli się  pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej z Janowa Lubelskiego w osobach - Pani Agnieszki Radomskiej, Edyty Tchórz oraz Justyny Rząd. Z rąk wicewojewody lubelskiego Pana Roberta Gmitruczuka  odebrały dyplomy uznania w kategorii zespołowej za  kreatywność i zaangażowanie w niesieniu wparcia rodzinom zagrożonym marginalizacją społeczną, podejmowanie interdyscyplinarnych przedsięwzięć, a także inicjowanie i rozwijanie współpracy z rożnymi instytucjami na rzecz poprawy funkcjonowania mieszkańców gminy Janów Lubelski.

Prezentowany zespół nagrodzonych pracowników socjalnych  to osoby wrażliwe, pomocne w rozwiązywaniu ludzkich problemów, otwarte na potrzeby osób starszych, niepełnosprawnych. Ich praca przynosi wymierne efekty w społeczności lokalnej. Panie wkładają wiele serca i zaangażowania w niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Podejmują wiele kreatywnych działań w celu przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu mieszkańców gminy. Wyróżniony zespół pracowników systematycznie doskonali swój warsztat pracy, cieszy się uznaniem wśród podopiecznych, współpracowników i przełożonych. Niewątpliwie stanowią wzór do naśladowania dla wszystkich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

OPS Janów Lubelski

Link odsłyłający do uroczystości w LUW