sobota, 8 sierpień 2020, Imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

Pogoda w Janowie

Pracownik socjalny- zawód przyszłości!

27 listopada 2019 r. w Lublinie  odbyła się  konferencja pt. "Pracownik socjalny- zawód jutra", która zorganizowana została przez Instytut Nauk Socjologicznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II  z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

Podczas tego wydarzenia jednym z prelegentów w panelu dyskusyjnym praktyków pt. „Współczesne wyzwania pracy socjalnej” była  Pani Edyta Tchórz - pracownik socjalny Ośrodka Pomocy Społecznej z Janowa Lubelskiego. Wspólnie z innym uczestnikami dyskusji, którzy również na co dzień w swojej pracy są związani z obszarem pomocy społecznej dzielili się wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Wśród publiczności dużą liczbę osób stanowili studenci m.in. pracy socjalnej, którzy z zaciekawieniem przysłuchiwali się dyskusji oraz zadawali nurtujące ich pytania.

Podczas konferencji  zostało poruszonych bardzo wiele interesujących tematów związanych z ciekawą, ale i jakże trudną i złożoną specyfiką pracy pracownika socjalnego. Miejmy nadzieję, że dzięki tego typu wydarzeniom promującym zawód pracownika socjalnego, profesja ta będzie jednym z najbardziej znaczących i prestiżowych zawodów przyszłości!

                                                                                                                      OPS Janów Lubelski

                                                                                              Link z oficjalnej strony KUL dot. konferencji
https://www.kul.pl/27-11-2019-pracownik-socjalny-zawod-jutra-konferencja,gal_17391.html?fbclid=IwAR18JL4sKfdBcXPCOT54J6K1MffD8tNNwx7iLQDD8lMlUNnPbY0IyocnNUY

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www