poniedziałek, 9 grudzień 2019, Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Reaktywacja Hufca Janów Lubelski – zaproszenie na spotkanie organizacyjne 11 grudnia

„Harcerstwo to nie jest coś, co się umie, ale to jest coś, czym się jest”

Ks. Kazimierz Lutosławski

W dniu 26 listopada 2019 roku z inicjatywy Zastępcy Burmistrza Czesława Krzysztonia w Urzędzie Miejskim w Janowie Lubelskim odbyło się  pierwsze spotkanie grupowe instruktorów i przyjaciół harcerstwa. Celem spotkania było wypracowanie strategii oraz planu działania, który umożliwiłby reaktywację Hufca Janów Lubelski. Utworzenie Komendy Hufca stanowiłoby ogromne wsparcie dla licznych drużyn harcerskich i gromad zuchowych działających na terenie powiatu.

Kadra instruktorów stanowiłaby jakże potrzebny szkielet organizacyjny zapewniający jasny cel, wsparcie, oraz motywację dla istniejących i nowopowstałych drużyn.

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić wszystkich instruktorów, drużynowych, druhów i druhny, którzy chcą tworzyć i działać w Hufcu na kolejne spotkanie w dniu 11 grudnia 2019 roku o godzinie 16.00 w Urzędzie Miejskim w Janowie Lubelskim (ul. J. Zamoyskiego 59) w celu uzgodnienia szczegółowego planu reaktywacji Hufca.

Czuwaj !