wtorek, 17 wrzesień 2019, Imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta

Pogoda w Janowie

Seniorzy na spotkaniu w Banku Spółdzielczym w Janowie Lubelskim

Prezesi Banku Spółdzielczego w Janowie Lubelskim w ramach podziękowania za zaproszenie przez Klub Seniora „Janowiacy” na Dzień Seniora, postanowili odwdzięczyć się zaproszeniem Seniorów na tzw. środowe spotkanie w Banku Spółdzielczym, czyli z Prezesem – Marianem Zamojskim, Dariuszem Dziewa – Wiceprezesem ds. ekonomicznych i Andrzejem Blachą – Wiceprezesem ds. handlowych. Ponadto w spotkaniu uczestniczyła Justyna Mędykowska – Dyrektor Biura Zarządu, Anna Drzazga – pracownik banku.

W minioną środę tj. 22 listopada br., przeszło pięćdziesiąt osób uczestniczyło w „tej nietypowej wizycie” w siedzibie Banku Spółdzielczego. Pierwsza część spotkania miała formę artystyczną. Seniorzy zaśpiewali piosenki, z tekstem słów mówiących o działalności janowskiego Banku. W dalszej kolejności przy ciastku, herbatce i kawce zaproszeni goście mieli przyjemność zapoznać się z interesującą prezentacją  na temat „Tradycji i Innowacyjności w Banku Spółdzielczym w Janowie Lubelskim”, którą przedstawił Andrzej Blacha – Wiceprezes banku ds. handlowych.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Seniorzy nie tylko zapoznali się z historią powstania banku, z jego działalnością w pierwszych latach funkcjonowania, ale mieli możliwość dowiedzieć się w jaki sposób obecnie funkcjonuje Bank w Janowie Lubelskim (również pozostałe oddziały Banku, których zasięg obejmuje nie tylko Powiat Janowski). Ponadto, wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z nową ofertą banku dostosowanej dla danego klienta. Była mowa także o płatnościach bezgotówkowych, bezpiecznym korzystaniu z kart płatniczych i bankowości elektronicznej. Nie zapomnijmy, że dynamiczny rozwój rynku usług finansowych niesie ze sobą wiele zagrożeń, na które najczęściej podatni są właśnie seniorzy.

Dodajmy, że Bank Spółdzielczy organizuje nie tylko spotkania z Seniorami, ale również z uczniami szkół średnich. Takie spotkanie pełni formę informacyjną, wykładu o tematyce ekonomicznej i historycznej, ale również jest interesujące z punktu widzenia integracyjnego. Dopowiedzieć trzeba, że to co wyróżnia Bank Spółdzielczy w Janowie Lubelskim to piękny wygląd, to również bardzo dobra organizacja i funkcjonowanie i oferta Banku. W dużej mierze jest to zasługa obecnego Zarządu Banku, których dbałość o klientów zauważymy na każdym kroku.

Od Zarządu Klubu Seniora „Janowiacy” – Przewodniczącej Zarządu Haliny Łukasz na ręce Prezesa Banku Mariana Zamojskiego zostało wręczone Podziękowanie, za możliwość i przyjemność w uczestniczeniu w tak wyjątkowym spotkaniu.

Szczegóły w najbliższym wydaniu Gazety Janowskiej

Tekst i foto: Dorota Kozdra

 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www