wtorek, 23 październik 2018, Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

Sukcesy reprezentacji PSPzOI na powiatowych igrzyskach w Chrzanowie

Dnia 23 lutego 2018 w Chrzanowie odbyły się Powiatowe Igrzyska w minisiatkówkę ,,4” . Reprezentacje z naszej szkoły zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęły pierwsze miejsca.

Dziewczęta w składzie: Tyra Agata, Bzdeń Julia, Radomska Martyna, Bednarz Amelia, Małek Milena, Dolecka Maja, Pelc Izabela, Flis Wiktoria, Sajdak Klaudia ,Sykuła Natalia pokonały po 2:0 zespoły z Chrzanowa, Kocudzy, Modliborzyc i Wólki Ratajskiej.

Natomiast chłopcy w składzie :Blacha Filip, Firosz Konrad, Grykałowski Marek, Kałuża Bartosz, Rzeźniczuk Łukasz, Sajdak Sebastian, Siczek Szymon, Sosnówka Michał, Suchora Maciej, Wojtan Karol, Zarzeczny Dawid zwyciężyli także po 2:0 drużyny z Chrzanowa, Wierzchowisk i Wólki Ratajskiej .

Gratulujemy