piątek, 14 grudzień 2018, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy

Termomodernizacja kolejnych pięciu obiektów użyteczności publicznej. Umowa podpisana

Dom Nauczyciela przy ulicy Ogrodowej, Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskimi przy ul. Ks. Skorupki, Szkoła Podstawowa Fundacji „Elementarz” im. Ignacego Łukasiewicza w Łążku Ordynackim, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Białej, Publiczna Szkoła Podstawowa w Momotach Górnych to kolejne obiekty użyteczności publicznej, w których w najbliższym czasie rozpocznie się termomodernizacja. Dzisiaj tj. 12 kwietnia Burmistrz Krzysztof Kołtyś podpisał umowę z wykonawcą firmą PBM „Flisbud” - Prezesem Stanisławem Flisem. Umowa została podpisana w obecności Moniki Machulak – Skarbnik Gminy, Małgorzaty Jasińskiej – Kierownik Referatu Planowania i Realizacji Inwestycji, Barbary Mucha – Inspektor ds. Inwestycji Urzędu Miejskiego.

Przypomnijmy, że w miniony poniedziałek podpisano umowy z wykonawcami na termodernizację Ośrodka Pomocy Społecznej i budynku Oddziałów Gimnazjalnych.

Prace remontowe będą dotyczyć: wykonania docieplenia ścian zewnętrznych i stropodachów, wymianę instalacji odgromowej, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej, montaż instalacji solarnej na potrzeby cwu, budowę kotłowni gazowej wraz z przebudową węzła cieplnego i instalacji c.o., wykonanie instalacji elektrycznej dla potrzeb kotłowni i węzła cieplnego, wymianę opraw oświetleniowych wewnętrznych.

Tekst i foto: Dorota Kozdra