niedziela, 16 czerwiec 2019, Imieniny: Aliny, Justyny, Benona

Trzecie miejsce na Regionalnym Turnieju Debat Historycznych

2 kwietnia 2019 r. odbył się  Regionalny Turniej Debat Historycznych organizowany każdego roku przez Instytut Pamięci Narodowej. Debata oksfordzka to trudna forma. Wymaga rzetelnej wiedzy,   ścisłego przestrzegania reguł, umiejętności zajmowania i obrony własnego stanowiska, uczy kultury dyskusji. Drużyna LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w składzie: Konstancja Rusinek, Dominika Szaja, Miłosz Kurzyna ( wszyscy z klasy II b), Bartosz Drzazga ( kl. I b), zajęła w Lublinie 3 miejsce.  Pierwsze, pozytywne doświadczenia za nami. W następnym roku powalczymy o awans do Warszawy.

Maria Krzosek