środa, 13 listopad 2019, Imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna

Ul. Sowiakowskiego - trwają prace

W zeszłym tygodniu rozpoczęły się prace związane z przebudową ul. Sowiakowskiego. Przypomnijmy,  że jest to odcinek drogi o następującej długości od km 0+008 do km 0+ 340.

Jak zauważyliśmy droga jest o nawierzchni bitumicznej znacznie zniszczonej, o szerokości 6,0 obustronnie okrawężnikowana. Po lewej stronie w miejsce pasa zielni będą zatoki postojowe, dzięki którym uporządkuje się parkowanie pojazdów na jezdni. Wpłyną one pozytywnie na bezpieczeństwo oraz komfort poruszania się po drodze. Po stronie prawej znajdują się obecnie dwa parkingi o nawierzchni bitumicznej wymagającej remontu, wjazdy do szeregu garaży o nawierzchni bitumicznej oraz wjazdy do garaży o nawierzchni betonowej zniszczonej.

Przewidywany termin zakończenia prac koniec grudnia 2019 roku.

Tymczasem prosimy o zachowanie szczególnej uwagi na tym odcinku drogi.

Tekst i foto: Dorota Kozdra