wtorek, 7 kwiecień 2020, Imieniny: Hermana, Rufina, Donata

UWAGA !!! Wszystkie informacje, zarządzenia i wytyczne na temat koronawirusa w zakładce „KORONAWIRUS” !!!

UWAGA !!! Wszystkie informacje, zarządzenia i wytyczne  na temat koronawirusa w zakładce „KORONAWIRUS” !!!

W związku ze stanem epidemii wprowadzonym w naszym kraju, od 3 tygodni, każdego dnia pojawiają się nowe komunikaty, wytyczne i zalecenia, a także polecenia czy zarządzenia związane z epidemią koronawirusa. Wszystkie te informacje, które otrzymujemy od innych instytucji, czy też sami wychodząc z przekazem do naszych mieszkańców, zbieramy  i udostępniamy na naszej stronie internetowej oraz na portalu społecznościowym Facebook.

Aby uporządkować je i zebrać w jednym miejscu na naszej stronie internetowej  pojawi się nowa zakładka „KORONAWIRUS”, gdzie znajdą Państwo wszystkie dotychczas zamieszczone informacje oraz wszystkie te, które będą na bieżąco wpływać do Urzędu Miejskiego. W ten oto sposób, w jednym miejscu znajdą się wszystkie informacje, uporządkowane chronologicznie, które nadal będą zamieszczane także  w Aktualnościach.

Zachęcamy do zapoznawania się z udostępnianymi materiałami i przekazywania ich innym osobom, które być może nie mają dostępu do Internetu. Prosimy, by stosować się do wytycznych i zasad, które pozwolą nam zahamować rozprzestrzeniania się epidemii. Walka z pandemią koronawirusa jest dla nas wszystkim ogromnym wyzwaniem, wszyscy znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości, której trudności musimy pokonać, licząc na rozsądek  i odpowiedzialność naszych mieszkańców.

Koronawirus - ważne informacje!

koronawirus