środa, 18 wrzesień 2019, Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Pogoda w Janowie

Walentynki 2017

Szczerej miłości, przyjaźni i szacunku,

Nie można kupić za żadne pieniądze.

Trzeba sobie na nie zasłużyć.

 

Seniorzy przy każdej nadarzającej się okazji starają się okazywać sobie nawzajem dowody przyjaźni, szacunku i tolerancji, niezależnie od wieku czy wykształcenia.

Nie pogardzajmy innymi, bo nie zawsze wiemy jak oni nas oceniają. Taką okazją były Walentynki. To nie tylko dzień zakochanych, ale i dzień okazywania miłości, przyjaźni naszym najbliższym i znajomym. Zarząd Klubu Seniora „Janowiacy” zorganizował swoim członkom spotkanie Walentynkowe w Janowskim Ośrodku Kultury.

W ramach konkursu „Słynne pary zakochanych w największych dziełach literatury polskiej”, przypomnieliśmy sobie lektury z lat szkolnych, dobierając postaci do tytułów książek. Była to też zachęta do ponownego przeczytania tych powieści. Za poprawne wykonanie zadania były „nagrody od Świętego Walentego”. P

rzy kawie i ciastkach w kształcie serduszek, miło spędziliśmy wspólnie ten czas. Nawet niewielkie akcenty przyjaźni, dobre słowo, drobny upominek, potrafią sprawić miłą niespodziankę. Pamiętajmy również o tym, że przyjemność sprawia nie tylko branie, ale też dawanie dowodów miłości i przyjaźni.

 

                                                                                                                                 H.J. Łukasz

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www