poniedziałek, 16 wrzesień 2019, Imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

Pogoda w Janowie

Warto pomagać. Koncert charytatywny dla Oli

Dnia 30 maja 2019 r. w Janowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert charytatywny, przygotowany przez rodziców, uczniów i nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim. Celem koncertu była zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Oli, uczennicy naszej szkoły we współpracy z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

- Pomaganie jest dobre, pomaganie jest ważne, pomaganie jest oczywiste - wiedzą o tym doskonale uczniowie, nauczyciele i rodzice naszej szkoły, którzy zorganizowali koncert - zaznacza Agnieszka Trytek - Dyrektor szkoły.

Podczas koncertu, wystąpili uczniowie, prezentując piosenki, których mottem były słowa: „Być radosnym, dobrze czynić i darować uśmiech - to najlepszy przepis na życie”.

„Szczęście zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, tańcząc dla innych” - piękne występy zaprezentowały dziecięce grupy taneczne: ,,MyArt”, ,,Cheerleaderki”, ,,Zumba Kids’’, ,,Little Stars, Blue Stars i Cool Crew”, grupa z klas gimnazjalnych oraz nasze mamy i nauczycielki z Formacji Latino Dance i Zumba.

Muzyka to najkrótsza droga do serca drugiego człowieka. Nie potrzebuje słów, żeby wyrazić najpiękniejsze uczucia, dlatego też gorącymi brawami widzowie nagrodzili grę na akordeonie, występ zespołu ,,Kleszcze” i mini koncert grupy ,,TechBand” z Zespołu Szkół Technicznych.

Podczas koncertu przeprowadzona była aukcja obrazów i prac plastycznych uczniów. W przygotowaniu koncertu z dużym zaangażowaniem pomagały wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

Serdecznie dziękujemy zaproszonym gościom i wszystkim osobom, którzy udzielili wsparcia i przyczynili się do zbiórki funduszy dla naszej uczennicy - wszak otwarte i wrażliwe serca potrafią zmieniać świat!

Cała kwota, zebrana podczas koncertu, została przekazana na konto Fundacji, która sfinansuje leczenie i rehabilitację Oli.

Tekst: Organizatorzy koncertu, foto: Publiczna Szkoła Podstawowa z Odziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim

Więcej zdjęć pod linkiem

http://og2018.idsl.pl/2018/serce/index.html#img=Serce%20dla%20Oli%20128.jpg

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www