wtorek, 17 wrzesień 2019, Imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta

Pogoda w Janowie

Wspólne ognisko seniorów z wnukami

W ciepły, wakacyjny dzień, 6 lipca 2016 roku, Klub Seniora „Janowiacy” zorganizował wspólne ognisko seniorów z wnukami. Altana przy Nadleśnictwie Janów Lubelski rozbrzmiewała gwarem dziecinnych głosów. Wszyscy posilili się upieczonymi przy ognisku kiełbaskami, kaszanką, parówkami i smacznym bigosem. Do kawy, herbaty i napojów były ciastka i słodycze. W przerwach między posiłkami odbyły się konkursy  i zabawy dla dzieci.

Było dmuchanie baloników, picie napoju przez słomkę na czas, puszczanie baniek mydlanych, malowanie kwiatów dla babci i dziadka, śpiewanie piosenek do mikrofonu oraz wspólne tańce wnuków z babciami i dziadkami. Za udział w konkursach i zabawach wszystkie dzieci otrzymały ciekawe i atrakcyjne nagrody: duże piłki – balony, zabawki – skoczki, gry z kulkami, opaski na rękę  i odblaski, książeczki o janowskim lesie, kredki, długopisy, zakładki do książki i inne.

Część nagród podarował nam Bank Spółdzielczy oraz Nadleśnictwo Janów Lubelski. Na deser były lody dla seniorów i wnuków – prezent od Hurtowni POLARIS  Pana Surowieckiego Piotra. Dzieci były zachwycone a babcie i dziadkowie bardzo dumni ze swoich wnuków. Wspólne, wakacyjne ognisko to dobry pomysł ciekawego spędzenia czasu z wnukami, którzy często przebywają w innych miejscowościach, daleko od babci i dziadka.

 

                                                                                                                      H. J. Łukasz

 

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www