piątek, 29 maj 2020, Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Pogoda w Janowie

Z biletem na podróż do świata pełnego tajemnic „Izrael: Dziedzictwo Innowacyjności”

Świat barwny, świat odkryty, ale pełen jednakże w dalszym ciągu tajemnic. Świat daleki, a jednak tak bliski. Czy w tych krótkich słowach można powiedzieć o wystawie prezentowanej przez Muzeum Fotografii pt „Izrael: Dziedzictwo Innowacyjności”. Wystawie, która pełni wizualną podróż po Izraelu. Jerozolima, Tel – Aviv, Hajfa, Ejlat to miejsca, które warto zobaczyć, nad którymi warto się zatrzymać. Wystawa wprowadza nas w najpiękniejsze zakątki Izraela, jego naturę, zabytki oraz miasta, a także wielokulturowe społeczeństwo.

„Izrael: Dziedzictwo Innowacyjności” została przygotowana w zeszłym roku z okazji 70.rocznicy powstania tego państwa przez Ambasadę Izraela. W tym roku mamy możliwość zobaczyć ją w Janowie Lubelskim.

Jak zaznacza Antoni Florczak – właściciel Muzeum Fotografii „pomocą oraz organizacją wystawy zajęło się również Janowskie Stowarzyszenie „Ławeczka dialogu”. Właściwa prezentacja wystawy z odpowiednią muzyką odbędzie się podczas tegorocznej Nocy Muzeów 2019 w Muzeum Fotografii (program samej Nocy Muzealnej 2019 będzie udostępniony na odrębnym plakacie)”.

Natomiast dzisiaj zapraszamy Państwa na podróż do świata pełnego tajemnic, do dziedzictwa innowacyjności…

Tekst: Dorota Kozdra, foto: Archiwum Antoniego Florczaka

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www