środa, 22 maj 2019, Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

Za nami XI Krajoznawczy Rajd Rowerowy "Szlakami Leśnego Skarbca"

XI  Krajoznawczy Rajd Rowerowy "Szlakami Leśnego Skarbca", który odbył się w tym roku 11 maja, zgromadził rekordową liczbę uczestników - 205 osób. Tak jak rok temu pojechał dwoma trasami: turystyczną i ekstremalną. Trasa turystyczna liczyła 57 km, zaś ekstremalna 102 km.

W tym roku, oprócz uczestników z Janowa Lubelskiego gościliśmy także mieszkańców Biłgoraja, Łęcznej, Kraśnika, Lublina, Wilkołazu, Zofianki Górnej, Zamościa, Domostawy, Urzędowa, Modliborzyc, Białej Drugiej, Gościeradowa, Szastarki, Białej, Gorzyc, Bogdanki, Trzydnika Dużego, Stalowej Woli, Stojeszyna, Annopola, Lubyczy Królewskiej, Warszawy, Wyżni Kolonii, Pysznicy, Majdanu Nowego i Księżpola.

Najstarszy uczestnik rajdu liczył 83 lata 5 miesięcy i 11 dni, najmłodszy 2 i pół roku. Mimo trudów trasy i wielu awarii, wszyscy bawili się dobrze. Miło było znów Was zobaczyć. Serdecznie zapraszamy wszystkich za rok!

Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Janowie Lubelskim pragnie bardzo gorąco podziękować partnerom, współorganizatorom i sponsorom rajdu, bez wsparcia których impreza nie mogłaby się odbyć, firmom i instytucjom:
1. Nadleśnictwo Janów Lubelski
2. Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Lasy Janowskie”
3. Gmina Janów Lubelski
4. Pub i Restauracja „Sligo” Artur Kaproń - Janów Lubelski, ul. Kilińskiego 41
5. "OSTOJA" Noclegi Ujście Jolanta Nicałek - Ujście 4
6. Zakład Mięsny Wasąg Sp.J. - Hedwiżyn 118
7. Piekarnia Nr 1 Marian Małek - Janów Lubelski, ul. Targowa 8

Tekst i foto: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Galeria fotograficzna pod linkiem "Szlakami Leśnego Skarbca" lub proszę kliknąć w zamieszczony obrazek