niedziela, 21 październik 2018, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

Zapraszamy na koncert charytatywny „Otwórzmy Serca” - 27 września

"Zapraszamy na koncert charytatywny „Otwórzmy Serca” na rzecz pewnej starszej pani , która żyje w bardzo trudnych warunkach i chcemy jej pomoc Wejściówką na koncert są fanty w postaci środków czystości, ręczników ,pościeli , kołdry, poduszek, żywności z długim terminem spożycia (wszelkie konserwy , ryż, kasza , makaron itp) Potrzebny jest także opał, mile widziane brykiety do palenia w piecu . Zebrane pieniążki , które dobrowolnie możecie ofiarować wrzucając do puszki przy wejściu , przeznaczymy na zakup węgla i pralki . Przydałoby się odmalować i odgrzybić pomieszczenie, w którym starsza Pani śpi . Pomożecie???Wierzę, że macie dobre serducha i nie jesteście obojętni na ludzki los Starsza Pani mieszka sama, jest bardzo skromną osobą, ktora sama nie śmiała prosić o pomoc, na szczęście ma życzliwych sąsiadów ,którzy zareagowali! Zobaczyłam przypadkiem prośbę o pomoc na Spotted Janów Lubelski i postanowiłam zorganizować koncert, wierzę, że razem damy radę , pomożemy przy okazji świetnie się przy tym bawiąc!"