piątek, 19 lipiec 2019, Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława

Zaproszenie na debatę społeczną - 22 maja - Janowski Ośrodek Kultury

Komendant Powiatowy Policji w Janowie Lubelskim zaprasza mieszkańców powiatu janowskiego na debatę społeczną, która odbędzie się w dniu 22 maja 2019 roku o godzinie 12:00 w sali plastycznej Janowskiego Ośrodka Kultury przy ul. Jana Pawła II 3.

Tematem spotkania będzie „Bezpieczeństwo Seniorów". Będzie to kolejna debata z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ". W debacie oprócz przedstawicieli Policji między innymi udział wezmą przedstawiciele Urzędu Miasta, Starostwa oraz zaproszeni goście. Debata ma celu zachęcenie Państwa do dyskusji na wskazane zagadnienia oraz będzie doskonałą okazją podzielenia się swoimi sugestiami i spostrzeżeniami w kwestii poprawy bezpieczeństwa.

KPP w Janowie Lubelskim