piątek, 29 maj 2020, Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Pogoda w Janowie

Spotkanie z doktorem Riadem Haidarem

Doktor Riad Haidar rozpoczął drogę do Parlamentu Europejskiego w kwietniu, spotkaniem w Janowie Lubelskim.
- Odbudowanie silnej pozycji Polski w Unii Europejskiej to priorytet, jeśli chcemy skutecznie walczyć o środki unijne, które będą wspomagały służbę zdrowia i bezpośrednio nas pacjentów - mówi Haidar.
Doktor Riad Haidar wybiera się do Brukseli, aby pozyskać jak najwyższe dotacje dla Polski. Nie ukrywa, że jego priorytetem są dzieci i szpital, jednak z sukcesami od 30 lat łączy rolę lekarza i polityka. Obecnie jest radnym sejmiku województwa lubelskiego.
- To dla nas ogromna szansa. Po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii możemy stanowić o sile Europy. Możemy negocjować wysokie dotacje i dobre warunki uzyskania wsparcia, jednak do Brukseli musimy wysłać ludzi doświadczonych, których celem jest służba naszemu społeczeństwu - dodaje doktor Riad Haidar.
Ordynator Oddziału Neonatologii Szpitala Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej startuje z listy szerokiego porozumienia Koalicji Europejskiej. Kandydat SLD zajmuje wysokie 3-cie miejsce na liście w okręgu lubelskim.
Spotkanie w Janowie Lubelskim to początek cyklu spotkań z mieszkańcami województwa lubelskiego. Kolejnymi przystankami będą m.in. Chełm, Zamość, Hrubieszów, Włodawa i Lublin.
 - Zachęcam wszystkich Polaków aby 26 maja wybrali się do lokali wyborczych i zagłosowali na swojego kandydata. Będę wdzięczny za każdy głos i dobre słowo na mój temat - kończy doktor Riad Haidar.
Na co dzień Doktor Haidar ratuje życie noworodków na oddziale im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, który powstał dzięki bliskiej wieloletniej współpracy z Jurkiem Owsiakiem i WOŚP. Jego działalność można śledzić wraz z wieloma tysiącami fanów na facebook’u wpisując w wyszukiwarce Riad Haidar.

 Tekst: Adam Wiczuk; foto: APFoto

Fotogaleria

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www