środa, 20 luty 2019, Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

Pogoda w Janowie

Oferta pracy

Dodane przez vf concept

VF Concept Sp. z o.o. w Borownicy obecnie poszukuje pracownika na stanowisko - Pracownik Działu Kontroli Jakości
Zadania osoby na stanowisku: sporządzanie raportów jakościowych, kompleksowa obsługa dokumentów od klientów, ścisła współpraca z działem produkcji oraz działem handlowym
Wymagania: praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook), wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności lub pokrewnych kierunków, znajomość zasad systemu HACCP, IFS.
Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę , wynagrodzenie stałe.
Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 721 496 938 lub email kadry.janow@vfc.com.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VF Concept Sp. z o.o. w Borownicy ul. Zakładowa 5 23-300 Janów Lubelski moich danych osobowych zawartych w przekazanej VF Concept Sp. z o.o. dokumentacji rekrutacyjnej w zakresie wykraczającym poza dane wymagane na podstawie art. 22 [1]Kodeksu pracy w celu realizacji przez VF Concept Sp. z o.o. procesu rekrutacji, prowadzonego na dane stanowisko, a w przypadku zawarcia umowy o pracę - także w związku z zawarciem i wykonywaniem umowy o pracę.
Wyrażam zgodę na zachowanie i późniejsze przetwarzanie przez VF Concept Sp. z o.o. w Borownicy ul. Zakładowa 5 23-300 Janów Lubelski moich danych osobowych zawartych w przekazanej VF Concept Sp.z o.o. dokumentacji rekrutacyjnej, dla celów przyszłych rekrutacji na takie samo lub podobne stanowisko.

Twój pomysł - europejskie pieniądze
eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.
Projektowanie i tworzenie stron www